اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل

تقویت تولید داخلی ، حل مشکل رکود ، مهار گرانی ، رفع بیکاری اگر ما بخواهیم مشکل رکود را حل کنیم ، مشکل تولید داخلی را حل کنیم ، بخواهیم مسئله ای بیکاری را حل کنیم ، بخواهیم گرانی را مهار کنیم ، علاج همه ی اینها در مجموعه مقاومت اقتصادی و اقتصاد مقاومتی گنجانده شده است. اقتصاد مقاومتی شامل همه ی اینهاست میشود با اقتصاد مقاومتی به جنگ بیکاری رفت ، میشود به جنگ رکود رفت ، میشود گرانی را مهار کرد ، میشود در مقابل تهدید های دشمنان ایستادگی کرد ،میتوان فرصت های بسیاری را برای کشور ایجاد کرد و از فرصتها استفاده کرد ، شرطش این است که برای اقتصاد مقاومتی کار و تلاش انجام بگیرد. (امام خامنه ای )

image01

شرکت شیمیایی کاتالیست پارسیان

اولین تولید کننده آند و کاتد به روش مکانیزه در ایران دارای استاندارد یها
ISO 9001:2008
ISO 14001:2004
ISO 18001:2007


image01

پرسنل شرکت کاتالیست پارسیان

این شرکت مفتخر است با تکیه بر دانش فنی پرسنل شرکت توانسته است نیاز خود را جهت ساخت ماشین آلات و تجهیزات تامین نماید به طوری که 80 درصد تجهیزات و ماشین آلات توسط خود پرسنل شرکت طراحی و پیاده سازی شده است.

image01

دوست دار محیط زیست

شرکت شیمیایی کاتالیست پارسیان با تعبیه سیستم تهویه اتاقک ها و کوره ها با استفاده از بک فیلتر توانسته است حجم زیادی از آلایندگی را کم کرده و در حفظ و نگهداری از محیط زیست گام بلندی را برداشته است. همچنین با تعبیه سطل های زباله با رنگ های متفاوت ضایعات خشک و تر از هم جدا شدهو تفکیک می شوند. این شرکت جهت حفظ محیط زیست هر سال در روز درخت کاری همزمان با شرکت های پیشرو حافظ محیط زیست اقدام به درختکاری و ایجاد فضای سبز می نماید.

image01

توانایی تولید شرکت کاتالیست پارسیان

شرکت شیمیایی کاتالیست پارسیان با بهره گیری از نیروی جوان و توانمند خود قادر است سالانه 30000 نوع انواع محصولات تولیدی آند و کاتد مورد نیاز شرکت های گروه توسعه معادن روی ایران را تامین نماید.

image01
معرفی شرکت

شرکت شیمیایی کاتالیست پارسیان در سال 1384 با تولید اکسید روی پایه گذاری شد. در ابتدا سهامداران اصلی آن افراد حقیقی بودند، پس از انتقال سهام آن در سال91 به گروه توسعه معادن و بنابه تصمیم درست هیئت مدیره وقت توسعه معادن روی ایران و شرکت کالسیمین تصمیم بر این شد که این شرکت به عنوان تولید کننده محصولات استراتژیک آند و کاتد برای صنایع روی علی الخصوص شرکتهای گروه توسعه معادن روی باز طراحی و تغییرات مورد نظرانجام گیرد، نهایتاً در آن مقطع هیئت مدیره کاتالیست پارسیان با نظر موافق مسئولین وقت توسعه این تغییرات را اعمال کردند و شرکت کاتالیست پارسیان به عنوان تولید کننده آند و کاتد بصورت مکانیزه با تغییر کاربری مواجه شد و از سال 91 طراحی و راه اندازی خط تولید در مکان مورد نظر واقع در شهرک تخصصی روی اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.

تولیدات اصلی شرکت کاتالیست پارسیان

در حال حاضر در این شرکت محصولات متنوعی با بکارگیری از آلیاژهای سرب-کلسیم، سرب-نقره، سرب-کلسیم- قلع تولید میکند و بیشتر تولیدات شرکت در داخل گروه توسعه معادن روی ایران مصرف می شود. برای فروش در خارج از گروه هم محدودیتی نیست .

ظرفیت تولید

این شرکت با ظرفیت اسمی30 هزار آند و 30 هزار کاتد برای یک شیفت کاری 8 ساعته در حال فعالیت می باشد . بنابه شرایط عمومی حاکم بر صنعت روی در یک شیفت کاری فعالیت می کنداما این پتانسیل در شرکت وجود دارد که بتواند ظرفیت تولید را حداقل دو برابر کند . تا بتواند 60 هزار جفت آند و کاتد تولید کنیم چرا که زیر ساخت های موجود از جمله برق، آب، سالن و تجهیزات خط تولید این امکان را مهیا کرده است که با

ادامه مطلب
services
آدرس شرکت

کیلومتر 6 جاده زنجان - بیجار - شهرک تخصصی روی - خیابان بهره وری 6 شرکت شیمیایی کاتالیست پارسیان

services
آدرس وب سایت شرکت

www.catalystparsianco.ir

services
شماره های تماس

مدیریت : 32383440-024 فکس : 32383441-024 امورمالی: 32383509-024 نگهبانی : 32383528-024

services
ایمیل مدیریت :

elyasi_technecal@yahoo.com

اعضای هیئت مدیره شرکت شیمیایی کاتالیست پارسیان
شرکت های گروه